KONST / Litografier / Färglitografi 5362438
nr 536 2438
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Färglitografi , Lars Gynning, 50-tal, 58/100, Fåglar, 43 x 50
Utrop:
100 kr
måndag 18 augusti 2008
kl 17:05:21
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning